Mamałyga


Sprawdź nasze menu główne aby dowiedzieć się co serwujemy. Duży wybór domowych potraw o wybornym smaku w niesamowicie studenckich cenach. Dodatkowo codziennie świeże i smaczne Danie dnia. Dowiedz się co podajemy dziś i w najbliższym czasie!”

Promocje i zniżki


Honorujemy kartę All In CARD. Członkowie All In UJ za okazaniem ważnej karty lojalnościowej otrzymują 10% rabatu na wszystkie dania z menu (oferta nie obejmuje dania dnia oraz napojów). Śledź nas na acebook-u, aby być na bieżąco z aktualnymi promocjami.

Funkcjonalności


  • dla dzieci
  • dla niepełnosprawnych
  • dostawa w przypadku zmówień zbiorowych (pow. 20 dań)
  • darmowy Internet wi-fi
  • organizacja przyjęć okolicznościowych

Aktualności


Sezonowe menu

Uprzejmie informujemy, ze w sezonie wakacyjnym zawieszamy nasze stale menu obiadowe. Zapraszamy na codziennie inne menu sezonowe, ktore bedzie aktualizowane na facebooku oraz w lokalu:) 
Data: 0000-00-00

Przyjęcia okolicznościowe
i grupy zorganizowane


Organizujemy wszelkiego typu przyjęcia okolicznościowe. Ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od ilości osób i menu. Nasze sale mogą pomieścić do 60 osób.

Zapraszamy grupy zorganizowane na śniadania, obiady i kolacje. Chętnie współpracujemy z przewodnikami wycieczek oraz hostelami. Przy większych grupach istnieje możliwość negocjacji cen.

Szczegółowe informacje i rezerwacje dostępne telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

Godziny otwarcia


Poniedziałek 9:30 - 19:00

Wtorek 9:30 - 19:00

Środa 9:30 - 19:00

Czwartek 9:30 - 19:00

Piątek 9:30 - 19:00

Sobota 10:00 - 18:00

Niedziela -

Zapraszamy!